Srovnání pojištění
auta a majetku

Kalkulačka

X

Jiří Ducháček Kruhy
Finanční poradce

Jiří Ducháček

Jiří Ducháček Kruhy

Odkud jste a co vás baví?

Je mi 46 let, jsem svobodný a žiju v Litomyšli. Narodil jsem se a vyrůstal ve Svitavách, kde jsem také studoval. Po absolvování obchodní akademie jsem ihned nastoupil do Komerční banky, a. s. ve Svitavách, ve které jsem pracoval 25 let. Zpočátku jsem zastával pozici podpory úvěrů, následně jsem 23 let zastával pozici Specialisty, resp. Poradce pro hypoteční úvěry. Pracovní poměr jsem ukončil v r. 2019. Následně jsem nastoupil do světa realit a financí. Moje koníčky jsou rybaření, chalupaření, cestování, sport a pak také obyčejná komunikace se svými klienty, kdy neřešíme jen jejich potřeby, ale bavíme se o obyčejných věcech, které nám připravuje život. V tu chvíli si buduji pozitivní vztah se svými klienty, což je pro mne hodně důležité.


Proč děláte finance?

Působení ve financích jsem plánoval již při výběru školy, proto jsem si vybral Obchodní akademii ve Svitavách. V rámci studií jsem absolvoval praxi právě v KB a ujistil jsem se, že je to skutečně to, co bych chtěl v budoucnu dělat. Po ukončení pracovního poměru jsem se zaměřil na poskytování spotřebitelských úvěrů (hypotéky, osobní úvěry) a pojistek (majetkové a neživotní pojištění), je to stejná činnost, kterou jsem vykonával v bance.


Proč by měl klient řešit finance s Vámi?

Ve svém předchozím zaměstnání jsem se naučil preciznosti, poctivosti a poskytování ověřených informací svým klientům. Tyto vlastnosti jsem si převzal a jsou mým krédem i nadále. Z důvodu mého vytížení, kdy kromě financí působím jako realitní makléř, jsem neabsolvoval certifikaci na investice a životní pojištění. Nicméně jsem schopen zajistit plný servis přes své kolegy v naší společnosti… Proč by měl klient řešit svoje finance se mnou?... Mám dlouhodobou praxi a zkušenosti a hlavně: …protože Ducháček to zařídí…. :-)


Kde působíte a nejraději se potkáváte s klienty?

Nemám omezenou oblast mé působnosti. Díky technickým vymoženostem dnešní doby jsem schopen působit po celé republice. Nejčastější oblast působnosti je však Svitavsko, Ústeckoorlicko, je to dáno tím, že v této oblasti mne zná spousta lidí, díky mému působení v bance a díky. Ohledně setkání s klientem se nebráním ničemu, potkat se můžeme prakticky kdekoliv. Kancelář pro výkon mé realitní činnosti mám v Lanškrouně a toto místo samozřejmě mohu využít k jednání s klienty ohledně financí. V rámci zabezpečení co nejlepšího servisu pro klienty je možné využít také kanceláře kolegů např. v Ústí nad Orlicí, v Moravské Třebové apod.Poradce zapsán v registru ČNB pod IČO: 08268282